Wpisy

 • poniedziałek, 10 grudnia 2012
  • Co tam u nas

   Długo nie pisałam a  im dłuższa przerwa tym trudniej zacząć znowu...

   A co u nas...

   Bartka ciągle fascynuje pisanie i czytanie. Jeszcze nie wszystko napisze i nie wszystko przeczyta ale z dnia na dzień idzie mu lepiej. Jest z tym sporo śmiechu bo mieszają się bidulce języki, literki. I tak podpisał na projekcie (a bo projektuje domy również:) - pomieszczenie z wanną -WAZIENKA (bo W to takie angielskie Ł Mamo). Ponieważ w programie komputerowym nie było możliwości wstawiania polskich znaków zamiast POKÓJ napisał kreatywnie POQJ (bo nie pozwalałaś napisać U normalnego a kreskowanego nie było Mamo). No więc na projekcie powstał salon , czyli POQJ FSZYSKICH:). Mama Kasia to MAMA KAšA. Przebojem było ostatnie zdanie, które Bartek (również pasjonat komisków) napisał w dymku przy pewnej postaci w gazecie- "J jstem za mondr" (tłum. Ja jestem za mądry). Miałam umieścić tu zdjęcie ale ponieważ postać jest bardzo ważnym polskim politykiem to nie będę prowokować. 

   Poza tym Bartek nadal pomimo swoich 4,5 latek nie umie porządnie wydmuchać nosa i właśnie otarliśmy się o zapalenie zatok. No i nadal boi się Mikołaja...

   ps. Od wczoraj nareszcie Praga biała! Długo na to czekaliśmy i zazdrościliśmy polskim miastom. Śnieg zaczął sypać wieczorem, o 23.00 pod naszym domem przejechał już pług- prascy drogowcy nie zostali zaskoczeni.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (5) Pokaż komentarze do wpisu „Co tam u nas”
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   pinezka01
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 10 grudnia 2012 11:12

Tagi

Kanał informacyjny


Darmowe fotoblogi
free counters