Wpis

wtorek, 13 marca 2012

Gutovka

Bartek od jakiegoś czasu jest względnie zdrowy więc sobie jeździmy w weekendy po  Pradze. Nie mogę się nadziwić ile ciekawych miejsc dla najmłodszych jest w stolicy Czech. W Polsce, w czasach przedbartkowych (to były takie????) nie zwracałam na atrakcje dla najmłodszych uwagi- a teraz się zastanawiam...czy w polskich miastach też jest dużo takich miejsc?  Czy polski turysta wybierający się do Pragi z dziećmi (na trochę dłużej niż weekend) byłby zainteresowany odwiedzeniem praskiego ZOO, placów zabaw, Muzeum Zabawek itp?  (pytam ze względu na moją stronę)

 


 

A teraz o Gutovce. Spędziliśmy tam trzy godziny i ciężko było Bartka namówić na powrót do domu. Gdy tam pojedziemy w lecie, kiedy to rurami, kanałami, śrubami, śluzami parku wodnego dla małych odkrywców popłynie woda, żeby Bartka stamtąd wyciągnąć będziemy musieli najprawdopodobniej użyć siły.Jeszcze bez wody....ale już z chęciami to chlapania...tj. eksperymentowania:)Bartek jako pretekst dla Taty do zjechania sobie rurą;)Szczęśliwy operator koparki. A w lecie tutaj wszędzie błoto...Może to nie szczyt moich marzeń ale bartkowych na pewno:)Tor przeszkód dla najmłodszych trudny do ogarnięcia standardowym obiektywem. 

Więcej zdjęć i szczegółów tradycyjnie na www.zlotapraga.pl

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
pinezka01
Czas publikacji:
wtorek, 13 marca 2012 10:20

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • elulu napisał(a) komentarz datowany na 2012/03/14 10:55:41:

  Ja będę zaglądać, zrób zakładkę praga dla dzieci czy jakoś tak ;)

 • elulu napisał(a) komentarz datowany na 2012/03/14 10:56:57:

  O teraz widze że masz tagi w temacie Pragi i dzieci ;)

 • trajlabajla napisał(a) komentarz datowany na 2012/03/14 11:28:09:

  w naszym mieście nie ma takich atrakcji... szkoda. ale tak to jest jak się żyje w Polsce B ;-(

 • pinezka01 napisał(a) komentarz datowany na 2012/03/14 21:08:37:

  faktycznie powinnam zrobić na blogu osobną kategorię na atrakcje dla dzieci w Pradze, na stronie mam to bardziej uporządkowane, a wkrótce uporządkuję jeszcze lepiej:)
  Dzięki za odpowiedzi:)
  ps. większość atrakcji dla dzieciaków ( np wszystkie nowe place zabaw w centrum) jest tutaj finansowana z pieniędzy UE- trzeba przyznać, że umieją je władze Pragi wykorzystać.

 • Gość pinezka01 napisał(a) z *.70.broadband9.iol.cz komentarz datowany na 2012/03/15 09:49:35:

  No... my w Polsce musimy np konieniecznie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie - i chyba tylko głównie z tego powodu zorganizujemy sobie tam wyjazd. Podobny , choć oczywiscie na mniejszą skalę, jest sezonowy Park Odkrywców w Chorzowie - przynajmniej był rok temu. Pewnie o wielu takich miejscach po prostu nie wiem.

Dodaj komentarz

Tagi

Kanał informacyjny


Darmowe fotoblogi
free counters